^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
received 404284530421081W dniach 22-24 maja klasy drugie pojechały na wycieczkę do Gdańska. Podzieliły się z nami swoimi wrażeniami:
Pierwszego dnia, zaraz po dotarciu do Gdańska i chwili odpoczynku po zakwaterowaniu udaliśmy się na spacer do Parku Oliwskiego. Następnie mieliśmy przyjemność wysłuchać koncertu organowego w Archikatedrze Oliwskiej. Kolejnym punktem wycieczki był przejazd do Sopotu-wejście na molo i spacer plażą. W Sopocie każdy z uczniów miał czas na przybliżenie reszcie grupy historii wybranego zabytku. Po południu wróciliśmy do Gdańska, aby wieczorem udać się na spacer starówką.
Drugi dzień wycieczki zaczęliśmy od wizyty w Muzeum II Wojny Światowej, gdzie mogliśmy przypomnieć sobie przyczyny, przebieg oraz skutki tego konfliktu zbrojnego. Odbyliśmy także rejs na Westerplatte, podczas którego przewodnik zapoznał nas z historią Gdańska. Wieczór spędziliśmy w centrum miasta, gdzie każdy miał chwile dla siebie.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3