^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
20190524 093531Nasi szkolni chemicy z gimnazjum oraz liceum znów zaszaleli na Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym "Alchemik". Przedstawiamy dobrzeńską ekipę najlepszych chemików w naszej szkole:
W GIMNAZJUM dyplom za bardzo dobry wynik otrzymała Ewelina Stachura z 3c. Dyplomy wyróżnienia otrzymali również: Mirosława Piotrowska (3b), Jakub Jastrzębski (3b), Szymon Jędrzejczak (3b) oraz Aleksandra Babicka (3c).
W LICEUM dyplom za bardzo dobry wynik otrzymała Ewa Jurewicz z IIIb. Dyplomy wyróżnienia otrzymali również: Adrianna Sadowska (IIb), Jan Ciepły (IIb), Zofia Miękinia (IIb), Maria Wanat (IIIb), Zuzanna Pożoga (IIb), Magdalena Słabicka (IIb) oraz Klaudia Nanko (IIb). Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3