^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
obrazek 1s22 maja (środę) nasi uczniowie (Marcin Bawołek i Małgorzata Pozniak) przeprowadzili zajęcia na temat korzystania z internetowych usług bankowych dla mieszkańców gminy Dobrzeń Wielki. Zaproszeni goście mogli przekonać się jak założyć własne konto bankowe oraz jakie są jego rodzaje. Ponad to zobaczyli jak wygląda przelew internetowy, który mimo że jest bardzo popularną formą płatności w dzisiejszych czasach to wiele osób ma zastrzeżenia do jego bezpieczeństwa. Spotkanie miało na celu uświadomić, że internatowe usługi banku nie są skomplikowane i każdy z nas może z nich korzystać. Mamy nadzieję, że przekazana wiedza zostanie wykorzystana w codziennych sytuacjach i planujemy w przyszłości przeprowadzić zajęcia praktyczne w tym temacie, ponieważ zauważyliśmy, że poruszona kwestia cieszy się zainteresowaniem.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3