^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
dzialalnoscW piątek (22 maja) po raz kolejny nasi uczniowie (Małgorzata Pozniak i Marcin Bawołek) przeprowadzili zajęcia w szkole zawodowej dotyczące zakładania własnej działalności gospodarczej. Spotkanie miało na celu przybliżenie podstawowej wiedzy, którą musi posiadać każda osoba wchodząca w świat własnego biznesu. Uczestniczy wykładu dowiedzieli się jak krok po kroku zadbać o swoją przyszłość i stać się własnym szefem. Taka niecodzienna lekcja mogła być odskocznią od konwencjonalnej pracy na lekcji. Wierzymy, że dzięki takim eventom młodzi ludzie nabiorą pewności siebie i będą chcieli się samodoskonalić, a także dążyć do własnych (realnych) celów.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3