^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
image1W środę, 29 maja, w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów językowych DSD II absolwentom szkół z programem DSD (Deutsches Sprachdiplom) okręgu południowej Polski. Wśród nich byli absolwenci grupy dwujęzycznej Publicznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Dobrzeniu Wielkim, którzy w100% zdali egzamin na bardzo wysokim poziomie, a mianowicie C1. Certyfikat jest coraz częściej oczekiwany i mile widziany przez pracodawców, którzy szukają pracowników z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Absolwenci, którzy odebrali DSD II to: Natalia Kuczera, Nikola Krupa, Izabela Lyga, Claudia Macri, Julia Kania i Robin Biliński

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3