^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
DZIEN OTWARTY 3 8W dniach 21.05-4.06.2019 r. w naszym Liceum Ogólnokształcącym, Publiczym Technikum i w Szkole Branżowej I stopnia odbyły się „Dni Otwarte”. Odwiedzili nas oczywiście nasi uczniowie z PSP i PG a także: PSP nr 1 z Dobrzenia Wielkiego, PSP z Namysłowa, PG i PSP z Pokoju, PG i PSP z Kup, PG z Siołkowic, PG i PSP z Czarnowąs, PSP i PG z Chróścic, PSP z Popielowa, PSP z Karłowic oraz PSP z Siołkowic. Uczniowie mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną, poznać specyfikę szkolną, nauczycieli oraz profile w liceum. Aktywnie uczestniczyli w pokazach i zorganizowanych zajęciach szkolnych.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tego wydarzenia.
 

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3