^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
eventW poniedziałek 10 czerwca 2019 w naszej szkole odbędzie się święto chemii z okazji 150. rocznicy powstania układu okresowego. Na lekcji 5 (11:30) w hali sportowej odbędzie się oficjalne odsłonięcie przez dyrekcję – Dobrzeńskiego Układu Okresowego składającego się ze zdjęć 118 uczniów oraz przedstawicieli rady pedagogicznej. Na to wydarzenie zaproszona została także telewizja regionalna TVP Opole oraz przedstawiciele portalu informacyjnego opowiecie.info.
Dodatkowo tego dnia podczas lekcji 1-4 w sali 208 odbędą się bardzo ciekawe wykłady o tematyce chemicznej:
1. Wykorzystanie chemii w kinematografii.
2. Jak opanować ogień w domu?
3. Niezwykła historia o układzie okresowym.
4. Cukrowa bomba atomowa.

Niektórzy uczniowie zapisali się również na zajęcia laboratoryjne z chemii „Gazy wokół nas” (sala 207) oraz zajęcia badawcze wraz z obserwacjami mikroskopowymi z biologii „Co kryje się w pożywieniu?” (sala 206).
UWAGA!!! OSOBY ZAPISUJĄCE SIĘ NA ZAJĘCIA EKSPERYMENTALNE W SALACH 206 I 207 ZOBOWIĄZANE SĄ DO PRZYNIESIENIA NA ZAJĘCIA RĘKAWICZEK.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3