^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

logo maks napisJeżeli lubisz intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych zapisz się na konkurs Maks Matematyczny!
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
1) Konkurs odbędzie się 24.10.2019 r.
2) Zadaniem konkursowym uczestnika konkursu jest samodzielne rozwiązywanie 2 zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych, w dniu konkursu.
3) Zapisu wraz z opłatą za udział w konkursie w wysokości 10 zł można dokonać u swojego nauczyciela matematyki, w nieprzekraczalnym terminie do 11 października 2019 r.
4) Adresaci: uczniowie od klasy drugiej szkoły podstawowej do ostatniej klasy szkoły średniej.
5) Szczegółowe informacje na stronie: Mogalo - internetowe konkursy dla szkół
6) Nagrody:
-W każdej z 11 kategorii zwycięzca otrzyma nagrody o wartości od 400 zł do 1100 zł (w skład wartości może wejść obóz naukowy albo nagroda gotówkowa albo voucher do wykorzystania u naszych sponsorów albo kombinacja różnych nagród) oraz medal
- W każdej z 11 kategorii uczeń z II miejsca otrzyma nagrody o wartości od 300 zł - 600 zł (j.w.) oraz medal
- W każdej z 11 kategorii uczeń z III miejsca otrzyma nagrody o wartości 250 zł - 500 zł (j.w.)
oraz medal
- W każdej z 11 kategorii uczeń z IV i V miejsca otrzyma nagrody o wartości 50 zł - 100 zł (voucher do wykorzystania u naszych sponsorów)
- Dalsze miejsca będą nagradzane zgodnie z możliwościami organizatora oraz proporcjonalnie względem liczby uczestników w danej kategorii
- Wśród nagród znajdą się nagrody pieniężne, vouchery do wykorzystania w sklepach, opcjonalnie nagrody rzeczowe, a jeśli możliwości organizacyjne pozwolą również obozy i wycieczki.

Spróbuj swoich sił!!!
Serdecznie zapraszamy!

Szkolny Koordynator Konkursu
Anna Kania

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3