^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 379717 października 2019 r. w holu głównym szkoły została otwarta wystawa z okazji 100 rocznicy I powstania śląskiego. Przedstawia ona na podstawie zbiorów biblioteki przebieg i znaczenie powstań śląskich oraz plebiscytu na Górnym Śląsku. Uzupełnieniem wystawy jest zestawienie bibliograficzne Powstania Śląskie dostępne w katalogu MolNet+ na stronie internetowej biblioteki. Zestawienie zawiera 33 opisy bibliograficzne publikacji znajdujących się w zasobach biblioteki. Można je znaleźć pod adresem https://m011036.molnet.mol.pl/collection/364025 W ramach obchodów upamiętniających 100 rocznicę pierwszego powstania śląskiego biblioteka organizuje również Wielkie Szkolne Dyktando Powstańcze. Zapraszamy uczniów do udziału. Prezentowana wystawa, zestawienie bibliograficzne oraz Wielkie Szkolne Dyktando Powstańcze to kolejne formy realizacji założeń Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszej szkole.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3