^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

IMG 20191108 WA0017 2VIII edycja internetowego konkursu "Maks Matematyczny" odbyła się w naszej szkole w czwartek 24 października 2019 roku. Z zadaniami zmagała się grupa 30 śmiałków, w tym trzech uczniów technikum, piętnastu uczniów szkoły podstawowej i dwunastu licealistów.
Zadaniem konkursowym uczestnika konkursu było samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych. Organizatorem konkursu jest Mogalo, pod patronatem Łowców Talentów Jersz.
Wyniki konkursu zostaną przekazane na adres e-mail Szkolnego Koordynatora Konkursu – A.Kani najpóźniej do trzech tygodni po konkursie.


Opracowanie: Anna Kania

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3