^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
received 5182073120991451W ramach obchodów „Tygodnia Tolerancji” który dobiegł końca w naszym Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim odbyła się między klasowa debata na temat: „Czy tolerancja na świecie wzrasta, czy maleje?” Podczas debaty doszło do wymiany argumentów dwóch grup reprezentujących dwa przeciwstawne „bieguny”. Z założenia przebiegu debaty doszło do wymiany argumentów, z których dało się dostrzec bardzo dorosłe oraz odpowiedzialne stanowiska przedstawicieli stron. Argumenty którymi obie grupy starały się dowieść słuszności swojego stanowiska były trudne do podważenia i dawały świadectwo ogromnej dojrzałości jaką wykazała młodzież naszej szkoły. Debata to jedna z tych lekcji, która nam nauczycielom oraz uczestnikom, jak również widzom pozostanie na zawsze w pamięci.
Zwieńczeniem „Tygodnia Mediacji „ stał się „Międzynarodowy Dzień Życzliwości” obchodzony 21 listopada. W tym dniu uczniowie mogli wpisać się do Pamiątkowej Księgi Życzliwości jaka od kilku lat tradycyjnie zapełnia swoje strony. Podczas przerw między lekcyjnych liderzy zdrowia wspólnie z mediatorami rówieśniczymi rozdawali sentencje – życzenia, na ten jakże przemiły dzień, który tak naprawdę powinien trwać każdego dnia.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3