^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

DSD logo    Z radością informujemy, iż egzamin językowy DSD I w części ustnej odbędzie się jeszcze w tym roku szkolnym w dniu 24.06.2020r. Uczniowie przystępujący do ustnej części egzaminu DSD I proszeni są o punktualne przybycie na egzamin zgodnie z podanym harmonogramem przy jednoczesnym zachowaniu procedur związanych z wystąpieniem pandemii, a co za tym idzie z zachowaniem wyjątkowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

    Informuję również, że część pisemna egzaminu DSD I, która miała odbyć się w marcu zostanie przeprowadzona 10 września 2020 zgodnie z wytycznymi Stałej Konferencji Ministrów Kultury RFN.

Harmonogram w załączniku

Beata Jonczyk

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3