^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

I oto nadszedł. Koniec roku szkolnego. Ostatnie przed wakacjami spotkania z wychowawcami, koleżankami i kolegami z klasy, świadectwa, dyplomy nagrody, akademia.  Tak było do tej pory. Przyzwyczailiśmy się do tego. Było to takie oczywiste i normalne. Jednak los płata nam figle. Dzisiaj jest inaczej. Pandemia zmieniła całkowicie naszą rzeczywistość, wszyscy jesteśmy inni, bogatsi w nowe doświadczenia, dojrzalsi. Wiele się nauczyliśmy, przewartościowaliśmy nasz świat, poznaliśmy siebie z innej strony. Zdaliśmy sobie sprawę, że to, co jeszcze nie tak dawno wydawało się niezmienne i oczywiste, wcale takie być nie musi. Zaczęliśmy doceniać wartość zwykłej rozmowy i obecności drugiego, ważnego dla nas człowieka.

Bardzo żałujemy, że lekcje nie odbywały się w normalnych warunkach. Jesteśmy pełne wiary i nadziei, że spotkamy się w szkole we wrześniu. Czas nauki zdalnej był dla wszystkich nowym doświadczeniem i chciałybyśmy bardzo, aby tym  doświadczeniem pozostał. Ponieważ szkoła bez Was nie ma sensu. Zdecydowanie preferujemy kontakt z uczniami.      W klasie, na korytarzu. Nie ukrywamy, że wiele razy za Wami i „normalną” szkołą tęskniłyśmy. Oglądałyśmy z dużym zainteresowaniem filmiki, które umieszczane były na facebooku. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszych przeróżnych pasji, zainteresowań    i umiejętności. Zaimponowaliście nam swoją rzetelnością, pracowitością i pomysłowością. Cieszyły nas zawsze miłe słowa i pozdrowienia, które do nas  kierowaliście w swoich mailach i filmikach. To bardzo miłeJ.  Dziękujemy Wam bardzo.  

Życzymy Wam wszystkim wspaniałych, słonecznych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu. W szkole!

Dorota Gajda-Szczegielniak

Małgorzat  Świderska, Bożena Mierzwińska, Wanda Piętka

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3