^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

   Miło nam poinformować, że Wasza ciężka praca, wysiłek nauczycieli oraz wielkie wsparcie rodziców przyniosło efekt w postaci bardzo wysokich wyników egzaminu ósmoklasisty. Jesteśmy z Was dumni, tym bardziej, że osiągnięte rezultaty w każdej dziedzinie są wyższe od średniej osiągniętej w gminie, województwie oraz kraju.
   Zawdzięczacie to przede wszystkim swojej wytrwałości i systematyczności w nauce. Wierzymy, że osiągnięte wyniki staną się przepustką do wymarzonych szkół ponadpodstawowych oraz wzmocnią wiarę we własne możliwości, bo przecież „chcieć, to móc”.
   Nauczycielom  gratulujemy i dziękujemy za niesamowite zaangażowanie, wsparcie i pracę na bardzo wysokim poziomie.
   Rodzicom absolwentów życzymy wiele satysfakcji z osiągnięć dzieci, które dzięki Państwa wsparciu mogą realizować swoje marzenia.

dr Dorota Gajda – Szczegielniak – dyrektor Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim

Bożena Mierzwińska  - wicedyrektor Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3