^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Przypominamy trwa rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.

Dnia 4 sierpnia 2020r. upływa termin uzupełnienia wniosku o przyjęcie do szkoły o zaświadczenie o wyniku egzaminu ośmioklasisty.

12 sierpnia 2020r. ogłoszona zostanie lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do szkoły.

Od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020r. czekamy na oryginały dokumentów tj. świadectwo ukończenia szkoły , zaświadczenie o wynikach egzaminu zewnętrznego oraz oświadczenie woli o podjęcia nauki w szkole.

19 sierpnia 2020r. ogłoszenie list przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.

Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim to wyjątkową szkoła z długoletnia tradycją. W skład naszego Zespołu Szkół wchodzą Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Branżowa, Liceum dla Dorosłych. Dokumenty do wszystkich typów szkół Komisja Rekrutacyjna przyjmuje w budynku Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim przy ul. Namysłowskiej 94, w godz. od 8:00 do 16:00.

Ośmioklasisto! Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim to szkoła dla Ciebie!

Czekamy!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3