^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

gielda podrecznikow w bibliotece czechowice dziedzice czecho
Uczniowie liceum, technikum, szkoły branżowej,
którzy są zainteresowani sprzedażą swoich używanych podręczników, mogą dostarczyć swoje podręczniki do biblioteki do dnia 03.09. br. Zarówno w szkole w Dobrzeniu Małym jaki w Dobrzeniu Wielkim przed wejściem do biblioteki będą znajdowały się kosze w których należy umieścić spakowane książki. Każda spakowana paczka powinna zawierać dane: imię i nazwisko ucznia oraz wycenę swoich podręczników. Po wyznaczonej kwarantannie dnia 07.09.br. (poniedziałek) – odbędzie się giełda używanych podręczników w Dobrzeniu Małym w godzinach od 800 - 1100 natomiast w Dobrzeniu Wielkim dnia 08.09. br.(wtorek) w godzinach od 1000-1300.

ZAPRASZAMY!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3