^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Piątek 13, nie zawsze musi być pechowyJ. W Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim w tym dniu dostarczono kolejną partię laptopów w ramach projektów „Opolskie dla Liceów – zdalne nauczanie zbliża” oraz „Szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy”, którego celem było wsparcie nauczycieli, szczególnie w okresie zdalnego nauczania. W kolejnych dniach otrzymaliśmy także pozostały sprzęt IT.

Realizacja tych projektów wpływa korzystnie na jakość i efektywność pracy, poprzez dostęp do nowoczesnego sprzętu większości grona pedagogicznego. Obecnie sprzęt, który posiada szkoła w dużej mierze pochodził z realizowanych w przeszłości programów, takich jak e-szkoła. Sprzęt, który właśnie otrzymaliśmy zagwarantuje nauczycielom odpowiednią szybkość i jakość pracy. Komputery wyposażone są w oprogramowanie kompatybilne z używanymi obecnie przez szkołę platformami takimi jak Classroom czy Teams. Ponadto przypisane do projektów szkolenia informatyczne pozwolą nauczycielom poznać szczegółowo zainstalowane programy, a to z kolei wpłynie na ich komfort

i swobodę pracy podczas zdalnego nauczania.

Bardzo doceniamy inicjatywę Samorządu Województwa Opolskiego i serdecznie dziękujemy za otrzymane wsparcie.

                                                                                             Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim


OPOLSKIEOPOLSKIEDLA NAUCZYCIELI - załącznik

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3