^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

   05 grudnia świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Wspominaliśmy zdarzenia z naszej przeszłości. Poniżej zamieściliśmy kilka zdjęć .  Pomimo trwającej pandemii nasz szkolny wolontariat funkcjonuje, a na zdjęciach można zobaczyć  efekty naszej pracy. Zadania wykonujemy  w trybie zdalnym. Obecnie realizujemy projekt „Święta w czasie pandemii”. Wsparli nas najmłodsi uczniowie klas 1 – 3 SP przygotowując „ Kartki świąteczne dla Seniora”. Przygotowujemy „Szlachetną Paczkę dla Dziecka Więźnia”, a po Nowym Roku ruszamy z akcją pomocy dla zwierząt.

   Wszystkim życzymy udanych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Nadziei, spokoju ducha i miłości.

                                                                                                                                          Wolontariusze


DSCN1031 20180531 08245020191018 135329w3

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3