^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
Stypendium motywujące Wójta Gminy Dobrzeń Wielki w roku szk. 2015/2016

Za osiągnięcia naukowe PG

  • Niesporek Estera 2a
  • Miękina Zofia 2b
  • Kasperek Karolina 2b
  • Koziol Wiktora 2b
  • Kalińska Martyna 3b
  • Poniży Piotr 3b
  • Poniży Marian 3b
  • Tarapacz Mikołaj 3b
  • Lyga Mateusz 1a
  • Gonsior Marlena 1a
  • Dudziec Agnieszka 3b

Za osiągnięcia artystyczne PG

  • Piekorz Paulina 3a
  • Kinga Warchoł 3a
  • Aleksandra Krawczyk 3a
  • Julia Zadroga 3a
  • Stasiak Malwina 1b
  • Krawczyk Natalia 1b
  • Radlak Martyna 2b
  • Kasprzak Anna 1c
  • Cieślak Natalia 2b
  • Grabowska Magdalena 2b
  • Gosz Dominika 2c
  • Kasperek Karolina 2b

Za osiągnięcia sportowe PG

  • Waindok Agata 2a
  • Skóra Sebastian 2a
  • Nalewaja Weronika 2a
  • Biliński Robin 3a
  • Kurz Patryk 2b
  • Gut Bartłomiej 3b
  • Martyna Radlak 2b
  • Kokot Karolina 1a
  • Pampuch Natalia 1a
  • Kowalczyk Oliwia 3b
  • Macukiewicz Sara 3b
  • Kokot Wiktoria 1c
  • Macukiewicz Julia 3b
  • Dominka Sergienko 3c
  • Lisowska Aneta 3c

Za osiągnięcia naukowe LO

  • Niesporek Emilia IIIa
  • Sabasch Antonia IIIb
  • Za osiągnięcia artystyczne LO
  • Pluta Magdalena Ib
  • Za osiągnięcia sportowe LO
  • Kurpiella Wioletta IIIa
  • Szczygiecka Amanda III a
  • Pozniak Maria Ib
  • Niemczyk Marcel II b
  • Kozubek Magdalena Ib
  • Anna Niemczyk II b
  • Zajączkowska Karolina III b
  • Cierpisz Filip Ia

 

 

 

Stypendia Wójta Gminy Dobrzeń Wielki za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2014/2015
  • Kasperek Karolina
  • Jakubik Natalia
  • Zawierta Klaudia
  • Szmolke Krystyna
  • Czyż Aleksandra
  • Kurpiella Wioletta
  • Olszewska Wiktoria
  • Karolina Juzak
  • Świtała Marek
  • Gusta Natalia
  • Kołodziej Patryk
  • Jonek Kamila
  • Urban Patrycja
  • Niedzwiedz Iwona
  • Wojnarowski Adam
  • Kokot Paweł
  • Jonek Roland
  • Świtała Łukasz
  • Kubis Beniamin
  • Beresztan Alan
  • Klink Agnieszka
  • Putowski Arkadiusz
Stypendia Wójta Gminy Dobrzeń Wielki za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2014/2015
  • Gosz Dominika
  • Szemainda Wiktoria
  • Pozniak Maria
  • Pluta Magdalena
  • Marcinkowska Magdalena
  • Piekorz Paulina
  • Zadroga Julia
  • Wabnic Natalia
  • Jagielski Bartłomiej
  • Gerstel Karolina
  • Gilowska Ewa
Stypendia Wójta Gminy Dobrzeń Wielki za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015
  • Lisowska Aneta
  • Macukiewicz Sara
  • Macukiewicz Julia
  • Kowalczyk Oliwia
  • Poniży Marian
  • Gut Bartłomiej
  • Kulig Oskar
  • Pozniak Maria
  • Dajewska Ewelina
  • Ciszek Szymon
  • Porzezińska Karolina
  • Solarczyk Patrycja
  • Krawczyk Andrea
  • Polarczyk Jolanta
  • Kurpiella Wioletta
  • Czyż Aleksandra
  • Putowski Arkadiusz
  • Solarczyk Nikola
  • Jurek Sonia
  • Zajączkowska Karolina
  • Szczygiecka Amanda
  • Urbańczyk Pamela
  • Waindok Agata

 

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow