^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
19 listopada  2020 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wielkiej gali online  wojewódzkiego konkursu Młodzież Przyjazna Samorządowi, który miał na celu wyróżnienie najbardziej aktywnej młodzieży pośród rad miast i gmin oraz nieformalnych grup , w szczególności samorządów szkolnych. Organizatorem całego projektu jest Fundacja Laboratorium Zmiany we współpracy z fundacją Semper Avanti Opole.
 
Podczas uroczystej gali został wyłoniony laureat pierwszego miejsca , którym okazał się być NASZ SAMORZĄD SZKOLNY!Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim członkom, także tym byłym, którzy w ciągu wielu lat aktywnie działali na rzecz młodzieży i całej społeczności szkolnej, wykazywali się niezwykłymi pomysłami, zaangażowaniem i ciężką pracą. W ramach wygranej nasza szkoła otrzymała nagrody w postaci: kolumny mobilnej (głośnika),leżaków, słuchawek i statuetki. 
 
Naszym zwycięzcom życzymy twórczych pomysłów i dalszych sukcesów sięgających jeszcze wyżej! 

21
3