^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Z wielką radością informujemy, że czworo uczniów naszego Zespołu Szkół zostało wyróżnionych prestiżowym Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

W dniu wczorajszym tj. 21.12.2020r. wyróżnieni otrzymali z rąk Pana Piotra Szlapy Wójta Gminy Dobrzeń Wielki to prestiżowe stypendium. Skromna uroczystość odbyła się w naszej szkole, uczestniczyli w niej wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami.  

W Publicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich z Oddziałami Dwujęzycznymi stypendium otrzymali:

  • Krystian Zawierta – uczeń klasy  IIbg oraz Mateusz Kozyra – uczeń klasy IIa

w Publicznym Technikum:

  • Paweł Gryszczyk – uczeń klasy 2Tg oraz Mateusz Tarara – uczeń klasy 2Tp

To prestiżowe stypendium przyznawane jest co roku przez Prezesa Rady Ministrów „najlepszym z najlepszych”  tj. uczniom , który otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym bardzo wysoką średnią  ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                                          Dyrekcja Zespołu Szkół