^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

W ramach projektu #POCZUJŚWIĘTA samorząd uczniowski zorganizował konkurs fotograficzny dla wszystkich uczniów całego Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim na najlepsze zdjęcie o tematyce świątecznej. Jednak z powodu awarii poczty internetowej podczas, której straciliśmy dostęp do całego konta bardzo chcielibyśmy Was przeprosić i jednocześnie prosić o ponowne przesłanie zdjęć zgodnych z regulaminem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 26.01.2021 roku. Jest to nadal szansa dla wszystkich osób, które zapomniały o konkursie. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za zamieszanie, ale również dla samorządu było to ogromne zaskoczenie. 

Nagrody nadal czekają ! 

konkursFotograficzny SU 2021

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3