^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

 

stypendia 2015 1 25

Karolina Juzak , uczennica klasy IIIa Liceum Ogólnokształcącego w Dobrzeniu Wielkim, otrzymała z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty Pani Haliny Bilik oraz Pana Ryszarda Wilczyńskiego Wojewody Opolskiego, stypendium Prezesa Rady Ministrów. To prestiżowe wyróżnienie, otrzymują tylko najlepsi uczniowie w Polsce. Wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się w dniu 21 października 2015 r. o godz. 10.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich, kościelnych i samorządowych. Stypendia Prezesa Rady Ministrów to stypendia przyznawane przez Premiera. Otrzymują je uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, na podstawie wysokich wyników w nauce wykazujących szczególnie uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016 otrzymało 93 uczniów województwa opolskiego, w tym 44 – uczniowie liceów ogólnokształcących, 42 - uczniowie techników oraz 7 uczniów szkół niepublicznych.

Gratulujemy Karolinie!!!

DSC 0364

DSC 0369

DSC 0034 

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow