^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
20210817 093325Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 15 sierpnia 2021r. zmarł Pan Józef Sachnik – emerytowany nauczyciel naszego Liceum Ogólnokształcącego. Pan Józef Sachnik –  był absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.  W dobrzeńskim  liceum był nauczycielem  wychowania fizycznego,  przysposobienia obronnego oraz trenerem, instruktorem lekkiej atletyki i koszykówki. Był wyjątkowym człowiekiem i nauczycielem, przewodnikiem młodzieży, która darzyła go ogromnym szacunkiem i zaufaniem jako pedagoga i wychowawcę. Był przyjacielem szkoły, szanowanym przez rodziców i całą społeczność szkolną.
Pogrzeb Pana Józefa Sachnika odbędzie się 19 sierpnia 2021r. o godz. 11.00 na cmentarzu przy kościółku Św. Rocha w Dobrzeniu Wielkim.

Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze kondolencje.

Dyrekcja cała społeczność szkolna
Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim