^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

półfinał wojMęska reprezentacja gimnazjum zakończyła rozgrywki w piłce nożnej halowej na 4 etapie, a mianowicie półfinale wojewódzkim, zajmując w nim 3 miejsce (jest to największe osiągnięcie w historii szkoły, jeśli chodzi o rozgrywki chłopców PG w piłce nożnej halowej). Wyniki turnieju półfinałowego, który odbył się w Skarbimierzu: Skarbimierz – Bierawa 2:2, Nysa – Dobrzeń 2:0, Nysa – Skarbimierz 2:1, Dobrzeń – Bierawa 2:1 (bramki Sebastian Krawczyk, Adam Rosłanowski), Skarbimierz – Dobrzeń 5:1 (Kacper Kulas), Nysa – Bierawa 5:3. Pierwsze miejsce (awans do finału wojewódzkiego) zajęła Nysa, drugie Skarbimierz, trzecie Dobrzeń Wielki, a czwarte Bierawa. Skład naszej drużyny: Filip Śledź, Damian Chrzan, Sebastian Krawczyk, Adam Rosłanowski, Kacper Kulas, Michał Wojtas, Robin Biliński, Marian Poniży, Kacper Śmigiel, Filip Hanasz, Łukasz Marszołek, Sebastian Skóra, Patryk Kołodziej. Opiekun zespołu Jarosław Draguć. Gratulujemy i życzymy podobnego, a nawet lepszego osiągnięcia, czyli awansu do finału wojewódzkiego w letnich rozgrywkach na trawie.

dyplom

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3