^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

uwaga rodziceSzanowni Rodzice/Opiekunowie!
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa ( rodziców uczniów gimnazjum, liceum, oraz szkoły podstawowej) na spotkanie z wychowawcami i nauczycielami, które odbędzie się w dniu 22 maja 2019r. , w budynku Zespołu Szkół przy ul. Namysłowskiej 94 w Dobrzeniu Wielkim.
O godz. 16:30 spotkanie ogólne dla wszystkich rodziców ze specjalistą ze Stowarzyszenia na Rzecz Ludzi Uzależnionych „To Człowiek” p. Pawłem Andrzejukiem dot. profilaktyki uzależnień. Miejsce – hala widowiskowo-sportowa, po zakończeniu ok. godz. 17:00 – spotkanie z wychowawcami w klasach.
Na godz. 17:00, do sali 113 zapraszamy na spotkanie informacyjne z dyrekcją szkoły oraz wychowawcą klasy Rodziców uczniów, którzy od września 2019r. rozpoczną naukę w klasie 1 PSP.
Na godz. 18:00, do sali 113 zapraszamy na spotkanie informacyjne z dyrekcją szkoły oraz wychowawcą klasy Rodziców uczniów, którzy od września 2019r. rozpoczną naukę w klasie VII PSP.
Serdecznie zapraszamy
– Dyrekcja i Nauczyciele ZS

Szczegóły spotkania znajdują się w załączniku.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3