^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

img 20151210 095609Tradycją naszej szkoły i klas Ib o profilu biologiczno-chemicznym jest wyjazd na pokazy zorganizowane na Wydziale Chemii Uniwersytetu Opolskiego. Czujemy się tam jak u siebie, gdyż w bardzo życzliwej i wesołej atmosferze zajęcia poprowadzili dla nas studenci Koła Naukowego Koronan, znani jako absolwenci naszego dobrzeńskiego liceum – Anna Szlapa oraz Łukasz Kołodziej. Nad poziomem merytorycznym naszego spotkania czuwał również dr Artur Suchan. Po porządnej dawce chemii nadszedł czas na odrobinę kultury. Dzięki bardzo interesującemu wykładowi w Galerii Sztuki Współczesnej, zgłębiliśmy swoje tajniki nowoczesnych mediów w sztuce oraz mogliśmy obejrzeć zdjęcia w ramach wystawy World Press Photo. Na koniec mogliśmy przekonać się czy jesteśmy konkurencji dla uczestników programu „Gwiazdy tańczą na lodzie” próbując swoich sił na opolskim lodowisku Toropol. Każdy podsumował wycieczkę prostym stwierdzeniem: „Oby jak najwięcej takich ciekawych wyjazdów”.

Zdjęcia z wyjazdu 10.12.2015r. można obejrzeć w naszej galerii zdjęć.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3