^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Obraz1

W związku z organizacją V Festiwalu Literatury Młodzieżowej „Czytanie – lubię to!”, zapraszamy gimnazjalistów z woj. opolskiego do udziału w konkursie czytelniczym „Z E.-E. Schmittem przez życie”. Konkurs odbędzie się 25 lutego 2016 r. i będzie jednym z elementów festiwalowego programu. Zakres merytoryczny konkursu obejmuje znajomość treści następujących książek autorstwa Erica-Emmanuela Schmitta: „Oskar i pani Róża”, „Dziecko Noego” i „Zapasy z życiem”. Konkurs będzie miał formę rywalizacji drużynowej. Szkoła, które zechce wziąć udział w zmaganiach powinna zgłosić swoją drużynę do 15 lutego 2016 r. na adres:
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim
Szkolne Multimedialne Centrum Dydaktyczno-Biblioteczne
46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 94
lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Szczegółowy regulamin, zasady uczestnictwa oraz karta zgłoszenia znajdują się w bibliotece. Serdecznie zapraszamy do udziału.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3