^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

aktorkaW ramach zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru 19 marca 2015r. odbyły się w naszej szkole profesjonalne warsztaty aktorskie prowadzone przez aktorkę Teatru Lalki i Aktora w Opolu, panią Mariolę Ordak-Świątkiewicz. W warsztatach uczestniczyli nie tylko członkowie Szkolnego Koła Teatralnego, ale również wszyscy zainteresowani gimnazjaliści    i licealiści. Zaczęło się od intensywnych ćwiczeń ruchowych, a zakończyło - autorskimi etiudami przygotowanymi przez naszych uczniów. Zajęcia dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu miłych wrażeń, radości i satysfakcji, a pani Ordak-Świątkiewicz na koniec powiedziała: „To świetna grupa. Pracuję od lat z młodzieżą szkolną i naprawdę rzadko widuje się na zajęciach takie zaangażowanie, jak u was. Bardzo wam gratuluję. Rozwijajcie swoje talenty i bawcie się w teatr.”


 

 

 

 

 

 

 

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt