^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
serceKochani Absolwenci klas dwujęzycznych!
Proszę o wspomnienie! Odezwijcie się! Opowiedzcie swoją historię!

Licealne klasy „a” zawsze były bardzo specyficznymi oddziałami. To zespoły zgrane, znakomite językowo, ludzie z pomysłami. Ale to przede wszystkim klasy o profilu dwujęzycznym z wiodącym językiem niemieckim. I na początku, każdy zapewne to przyzna, ciężko było przyzwyczaić się do tego, że niektóre przedmioty wykładane były w języku niemieckim, ale po czasie okazało się, że z pomocą nauczycieli i współuczniów jakże miło uczy się w takiej klasie..
Sami mi to na pewno przyznacie, że Wasze lata liceum tak szybko uciekły, ale jakże miło się je  wspomina! A atmosfera nauki w klasie dwujęzycznej, gdzie wszystko toczy się wokół języka niemieckiego, do dziś w duszy gra, nieprawdaż..? :)

Czekam na Wasze listy, na Wasze wspomnienia.

Piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam Was serdecznie!

                                  Aneta Sleziona – nauczycielka języka niemieckiego

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow