^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

euroNasi licealiści pokazali na co ich stać w "Euroqiuizie" organizowanym  przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Tegoroczna 8. edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród opolskich szkół średnich i w związku z tym potrzebna była dogrywka!!!
Na 22 ośmioosobowe drużyny z całego województwa nasi uczniowie z klasy II a LO zajęli III miejsce w składzie: Wiktoria Olszewska, Klaudia Zawierta, Karolina Juzak, Aleksandra Czyż, Wioletta Kurpiella, Krystyna Szmolke , Marek Świtała, Natalia Jakubik

Jednak zaszczytne pierwsze miejsce zdobyli  uczniowie z klasy Ia LO w składzie: Adrian Slabik, Paweł Kokot, Patryk Kołodziej, Natalia Gusta, Iwona Niedźwiedź, Adam Wojnarowski, Partycja Urban, Kamila Jonek. 

Główną nagrodą w tym konkursie będzie wyjazd w dniach 1-3.06-215 r. do Brukseli !!!
To jednak nie koniec naszych sukcesów
Natalia Gusta
z klasy Ia LO została wyróżnionaza najlepszy wynik spośród zwycięskich drużyn !!!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

 
Więcej informacji na stronie Urządu Marszałkowskiego

Zdjęcia w dziale GALERIA

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow