^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
Humanistyczny Umysł ScisłyZespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim słynie z tego, że jest szkołą cudów, a jednym z nich jest umiejętność powiązania historii, wos-u, języka angielskiego z matematyką i to w jednym zadaniu konkursowym. Humanistyczny umysł ścisły, bo o nim mowa, po raz kolejny cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród społeczności uczniowskiej. Wyniki konkursu świadczą, że młodzież potrafi wiązać ze sobą przedmioty ścisłe z humanistycznymi, co bardzo cieszy. Laureatką konkursu została Maria Pozniak z klasy IIb liceum, a wyróżnienie otrzymali: Izabella Tutakowska, Martyna Pietrzyk, Kamil Czarny, Jerzy Łoba, wszyscy z klasy IIa liceum. Dodatkowo jury konkursu postanowiło nagrodzić plusami uczniów klasy Ib liceum: Marię Wanat, Wiktorię Rogalską, Damiana Dylę i Kamila Zieleźnego.
Laureatka otrzymała ocenę bardzo dobrą wagi 2 z matematyki i historii, a wyróżnieni oceny bardzo dobre z matematyki wagi 1 i historii.
Wszystkim uczniom dziękujemy z udział w konkursie i zapraszamy na kolejne jego edycje.
Organizatorzy: Paweł Słaby, Jacek Jendraszczyk

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp