^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
rok szkolny rozpoczecie roku szkolnego tomasz chabior natalia gusta 0054 września uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. W tym roku w murach naszej szkoły znaleźli się również uczniowie klasy siódmej Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi. Inauguracji dokonała Pani dyrektor, dr Dorota Gajda-Szczegielniak, uroczyście ogłaszając koniec wakacji i życząc wszystkim uczniom sukcesów w nauce. Tradycją naszej szkoły są wykłady inauguracyjne wygłaszane przez zaproszonych gości. W tym roku była to dr Katarzyna Książek z Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego, menedżer Wirtualnej Akademii Astronomii, która w niezwykle interesujący i zrozumiały sposób przedstawiła „Metodę naukową dla każdego”. Podczas uroczystości nie zabrakło też akcentów przypominających 78. rocznicę wybuchu II wojny światowej. W klimat tamtych wydarzeń wprowadziła uczniów Natalia Krawczyk występem wokalnym.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp