^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

IMG 928529 września w piątkowy poranek płeć męska Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim mogła poczuć się wyjątkowo. Chłopcy dostali z rąk Marty Sierpińskiej, Martyny Radlak i Aleksandry Babickiej woreczki wypełnione słodyczami. Każda torebeczka opatrzona była cytatem np.: „Mężczyźni tylko czasami bywają panami swoich losów” William Szekspir.

Dziewczyny z samorządu szkolnego po raz kolejny pokazały, że doceniają chłopców ze swojego otoczenia. Swoją wdzięczność okazywały także uczennice w poszczególnych klasach. A kreatywność pań nie znała granic. Wśród podarków znalazły się m.in. pizza, szampan dla dzieci czy ogrom słodyczy.
Nagrody ufundowała, jak zawsze niezawodna, Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3