^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
Książki„Książka, która zmieniła moje życie”

Są książki, które jak kamienie milowe odznaczają się w naszym życiu, zmieniając nasze postrzeganie otaczającej rzeczywistości. Jeżeli trafiłeś na publikację, która Ci coś wyjaśniła, coś uświadomiła a lubisz pisać - to ten konkurs jest dla Ciebie !
W Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie literackim na pracę o książce, której lektura jest w stanie zmienić życie.
Prace o objętości nie przekraczającej 5 s. wydruku komputerowego (format A 4) prosimy składać w bibliotece do końca października. Najlepsze zostaną nagrodzone. Szczegółowe informacje u p. Mirosławy Grabowskiej.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp