^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
20171013 165713Po raz kolejny wolontariusze w muzycznej atmosferze mile spędzili czas z mieszkańcami DPS. Repertuar tym razem był bardzo urozmaicony. Począwszy od pieśni religijnych, przez nutę sentymentalną, a skończywszy na pieśniach patriotycznych. Osoby starsze jak zawsze wykazały się ogromnym zaangażowaniem włączając się do wspólnego śpiewu i rozmów. Wśród solistów wystąpiła Zuzanna Piotrowska, uczennica Szkoły Podstawowej w Dobrzeniu Wielkim i pięknie grała na flecie, natomiast Marek Ozimek z gimnazjum przygotował wspaniałą solówkę na trąbce. Warto zaznaczyć, że kilka dni wcześniej miał zaszczyt zagrać w sanktuarium na Jasnej Górze podczas odsłonięcia cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Tym spotkaniem uświetniliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, który przypada w październiku.
Zdjęcia z wizyty można obejrzeć w naszej galerii.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp