^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 2718Reprezentacja chłopców gimnazjum, po tym jak wygrali Finał Gminny w piłce nożnej halowej, równie dobrze spisali się na zawodach półfinału powiatowego. Na turnieju w Tułowicach zajęli drugie miejsce i wspólnie z gospodarzami awansowali do Finału Powiatowego. Nasza drużyna wygrała 3 mecze (6:0 z Prószkowem, 3:1 z Siołkowicami i 5:2 z Niemodlinem), a przegrała z Tułowicami 7:2. Skład drużyny: Arek Schwierz, Tomasz Filc, Michał Indyk, Kacper Indyk, Szymon Polok, Jacek Passoń, Kuba Dymek, Kuba Hodera, Julian Chwist, Igor Kocik, Michał Mohlek, Patryk Palt, Martin Filipp, opiekun Jarosław Draguć. Gratulacje

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3