^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim
ul. Namysłowska 94
46-081 Dobrzeń Wielki
tel. 77 40 32 820
sekretariat@zsdobrzenwielki.pl
Adres:
iod@efigo.pl
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)
Dodatkowe informacje:
Od 25 maja 2018r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).
Zgodnie z wymienionymi przepisami w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, funkcję tę pełni: Efigo Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Staromiejskiej 6/10D, 40-013 Katowice

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3