^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Drodzy rodzice zachęcamy Was do korzystania z e-dziennika, gdzie mamy na bieżąco podgląd ocen, frekwencji i innych wpisów do dziennika dotyczący naszego dziecka. Korzystanie z e-dziennika dla uczniów i rodziców jest bezpłatne. Wystarczy dostarczyć do wychowawcy lub sekretariatu wypełniony formularz rejestracyjny dziecka, by móc korzystać z e-dziennika.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 77 403 28 20 lub e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najczęściej zadawane pytania
Zasady bezpiecznego korzystania z e-dziennika
Formularz rejestracyjny dziecka (oddać do sekretariatu)

Sposób logowania do e-dziennika.

1. W przeglądarce proszę przejść na adres strony: https://uonetplus.vulcan.net.pl/dobrzenwielki2
2. Na wyświetlonej stronie głównej kliknąć przycisk Zaloguj się.
3. Kliknąć przycisk Przywróć dostęp.
4.W oknie Przywracanie dostępu wpisać swój adres e-mail (taki jak w wypełnionym formularzu rejestracyjnym dziecka), zaznacz opcję Nie jestem robotem, a następnie kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
5.Odbierz wiadomość na swojej poczcie, przeczytaj ją i kliknij odsyłacz do strony, na której możliwe będzie wprowadzenie hasła dostępu.
6.W oknie Aktywacja konta wprowadź hasło w polach Nowe hasło, Powtórz nowe hasło. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
7.Uruchom ponownie przeglądarkę, wpisz adres https://uonetplus.vulcan.net.pl/dobrzenwielki2 i zaloguj się wykorzystując e-mail jako login i wprowadzone przed chwilą hasło.