^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Zastępstwa   21.06.2021r.

(poniedziałek)

 

Lekcja

Nauczyciel nieobecny

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

zastępujący

Uwagi

21.06.2021r. (poniedziałek )

3

p. J. Jendraszczyk

wos

Ia

p. G. Jaźwińska (łączy)

 

6

zaj. z wych.

IIag

p. D. Gajda-Szczegielniak

 

5

p. G. Kampa

religia

IIag

p. M. Zdzuj za kl. 3 PSP

 

8

religia

IIbp

p. M. Zawadzka za l. 9

 

5

p. A. Kania

matematyka

IIbg

p. D. Gajda-Szczegielniak

 

3

p. K. Wojnaraowska

ed. wczesn.

1

p. A. Świtała za 3PSP

 

4

ed. wczesn

1

p. M. Zdzuj za 3 PSP

 

5

ed. wczesn

1

p. S. Lazik-Wodarz

 

Klasa 3PSP -– wycieczka, opiekunowie p. D. Libawska, p. G. Kampa .

 

Zastępstwa 22.06.2021r.

(wtorek)

Lekcja

Nauczyciel nieobecny

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

zastępujący

Uwagi

22.06.2021r. (wtorek)

2

p. A. Kania

matematyka

IIbg

p. D. Gajda-Szczegielniak

 

3

matematyka

IIbg

p. D. Gajda-Szczegielniak

 

4

matematyka

IIap

p. I. Wosz-Łoba

 

5

matematyka

IIap

p. I. Wosz-Łoba

 

6

informatyka

Ia

Klasa na wycieczce

 

1

p. G. Kampa

plastyka

1

Klasa na wycieczce

 

2

plastyka

7

p. A. Świtała za l. 1PSP

 

3

religia

1

Klasa na wycieczce

 

4

muzyka

2

Klasa na wycieczce

 

5

religia

IIbg

p. D. Gajda-Szczegielniak

 

7

religia

8

Klasa zwolniona

 

8

religia

7

Klasa zwolniona

 

6

p. W. Piętka

geografia

7

Klasa zwolniona

 

7

geografia

7

Klasa zwolniona

 

3

p. A. Babicka

chemia

7

Lekcja wg planu

 

4

fizyka

7

Lekcja wg planu

 

5

fizyka

IIbp

p. W. Sudnicki

 

6

przyroda

IIabg

p. B. Jonczyk

 

4

p. M. Zdzuj

edb

Ia

Klasa na wyciecze

 

5

wf

Ia

Klasa na wyciecze

 

3

Ks. R. Kurek

religia

Ia

Klasa na wycieczce

 

1

p. M. Świderska

geografia

IIabp

Grupa zwolniona

 

2

geografia

IIabp

Grupa zwolniona

 

3

geografia

IIabp

p. R. Partykowski

 

6

geografia

8

Klasa zwolniona

 

 

Klasa 3 PSP -– wycieczka, opiekunowie p. D. Libawska, p. G. Kampa .

Klasy 1,2 PSP – wycieczka , opiekunowie p. K. Wojnarowska, p. D. Pieczara

Klasa Ia – wycieczka, opiekunowie p. A. Babicka, p. M. Zdzuj, ks. R. Kurek

 

 

Zastępstwa 23.06.2021r.

(środa)

Lekcja

Nauczyciel nieobecny

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

zastępujący

Uwagi

23.06.2021r. (środa)

1

p. A. Kania

matematyka

IIabp

p. I. Wosz-Łoba

 

2

matematyka

IIap

p. I. Wosz-Łoba

 

4

p. M. Długosz

wf

1

p. A. Babicka za kl. 7

 

5

wf

1

p. A. Czubat za kl. 7

 

6

wf

7

Klasa na wycieczce

 

7

wf

7

Klasa na wycieczce

 

8

godz. z wych.

7

Klasa na wycieczce

 

6

p. M. Zdzuj

wf

7

Klasa na wycieczce

 

7

wf

7

Klasa na wycieczce

 

1

p. M. Świderska

geografia

Ia

Klasa zwolniona

 

4

geografia

IIabp

p. M. Lachowicz

 

5

geografia

IIabp

p. M. Grabowska

 

Klasa 7 PSP – wycieczka, opiekunowie p. M. Długosz , p. M. Zdzuj,

 

Zastępstwa   24.06.2021r.

(czwartek)

Lekcja

Nauczyciel nieobecny

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

zastępujący

Uwagi

24.06.2021r. (czwartek )

1

p. A. Kania

informatyka

IIbp

Klasa na wycieczce

 

1

p. M. Zdzuj

wf

Ia

p. M. Lachowicz za kl. 8 PSP

 

2

wf

Ia

p. M. Lachowicz za kl. 8 PSP

 

3

wf

7

p. M. Długosz (łączy)

 

5

edb

8

Klasa na wycieczce

 

6

p. A. Czubat

j. polski

8

Klasa na wycieczce

 

7

j. polski

7

Klasa zwolniona

 

8

j. polski

7

Klasa zwolniona

 

Klasa 8 PSP – wycieczka, opiekunowie p. M. Zdzuj, p. A. Czubat

 

 

 

 

25.06.2021r. ( piątek)

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/202, godz. 9:00,spotkanie z wychowawcami w klasach,

klasa 1 PSP – sala 111

klasa 2 PSP – sala 114

klasa Ia – sala 212

klasa IIag – sala 215

klasa IIbg – sala 208

klasa IIap – sala 214

klasa IIabp – sala 206

  • klasa 8 PSP – uroczystość zakończenia szkoły, godz. 9:00, miejsce – hala widowiskowo-sportowa,

w uroczystości biorą udział uczniowie klasy 7

  • Klasa 3 PSP – uroczystość zakończenia etapu edukacji wczesno-szkolnej, godz. 11:00, miejsce hala widowiskowo-sportowa,