^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Zastępstwa   18.01.2021r.

(poniedziałek)

Lekcja

Nauczyciel nieobecny

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

zastępujący

Uwagi

18. 01.2021r. (poniedziałek )

5

p. A. Kania

matematyka

IIbg

p. B. Sieczka

 

12:30-13:00

p. D. Libawska

świetlica

3

p. M. Hume za NW

 

13:00-14:00

świetlica

3

p. M. Gosztyła za NW

 

14:00-15:00

świetlica

3

p. M. Gosztyła za NW

 

15:00-16:00

świetlica

2

p. M. Gosztyła w ramach ped.

 

 

 

Zastępstwa 19.01.2021r.

(wtorek)

Lekcja

Nauczyciel nieobecny

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

zastępujący

Uwagi

19.01.2021r. (wtorek)

2

p. A. Kania

matematyka

IIbg

p. B. Sieczka

 

3

matematyka

IIbg

p. B. Sieczka

 

4

matematyka

IIap

p. I. Wosz-Łoba

 

5

matematyka

IIap

p. I. Wosz-Łoba

 

6

informatyka

Ia

p. K. Wojnarowska

 

1

p. D. Libawska

ed. wczesn.

3

p. M. Hume za NW

 

2

ed. wczesn.

3

p. M. Hume za NW

 

12:30-13:00

 

świetlica

3

p. M. Hume w ramach ped.

 

13:00-14:00

świetlica

3

p. S. Lazik- Wodarz

 

14:00-15:00

świetlica

3

p. M. Gołębiowski

 

15:00-16:00

świetlica

3

p. M. Gołębiowski

 
  1. A. Czubat – konkurs, zajęcia dla uczniów odwołane.

 

 

Zastępstwa 20.01.2021r.

(środa)

Lekcja

Nauczyciel nieobecny

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

zastępujący

Uwagi

20.01.2021r. (środa)

1

p. A. Kania

matematyka

IIabp

p. I. Wosz-Łoba

 

2

matematyka

IIap

p. I. Wosz-Łoba

 

1

p. D. Libawska

ed. wczesn.

3

p. S. Lazik-Wodarz za NW

 

2

ed. wczesn.

3

p. D. Pieczara

 

3

ed. wczesn.

3

p. S. Lazik-Wodarz za NW

 

12:30-13:00

 

świetlica

3

p. M. Gołębiowski

 

13:00-14:00

świetlica

3

p. D. Pieczara

 

14:00-15:00

świetlica

3

p. D. Pieczara

 

 

  1. M. Lachowicz – konkurs, zajęcia dla uczniów odwołane.

 

Zastępstwa   21.01.2021r.

(czwartek)

Lekcja

Nauczyciel nieobecny

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

zastępujący

Uwagi

21. 01.2021r. (czwartek )

1

p. D. Libawska

ed. wczesn.

3

p. S. Mientus

 

3

ed. wczesn.

3

p. M. Gosztyła za NW

 

4

ed. wczesn.

3

p. M. Gosztyła za NW

 

12:30-13:00

świetlica

3

p. S. Lazik-Wodarz

 

13:00-14:00

świetlica

3

p. M. Gosztyła w ramach ped.

 

14:00-15:00

świetlica

3

p. M. Gosztyła w ramach ped.

 

15:00-16:00

świetlica

1,3

p. S. Mientus

 

1

p. A. Kania

informatyka

IIbp

p. K. Wojnarowska

 

 

  1. B. Jonczyk – konkurs, zajęcia dla uczniów odwołane.

 

Zastępstwa 22.01.2021r.

(piątek)

Lekcja

Nauczyciel nieobecny

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

zastępujący

Uwagi

22.01.2021r. (piątek)

4

p. A. Kania

matematyka

IIbg

p. B. Sieczka

 

5

matematyka

IIap

Pi. Wosz-Łoba

 

8

matematyka

IIap

p. I. Wosz-Łoba

 

1

p. D. Libawska

ed. wczesn.

3

p. S. Mientus

 

2

ed. wczesn.

3

p. D. Pieczara

 

5

ed. wczesn.

3

p. S. Lazik-Wodarz a NW

 

6

ed. wczesn.

3

p. D. Pieczara

 

13:00-14:00

świetlica

3

p. M. Hume w ramach ped.

 

14:00-15:00

świetlica

3

p. M. Hume w ramach ped.

 

15:00-16:00

świetlica

1,3

p. M. Gołębiowski

 

 

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3