^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
W roku szkolnym 2019-2020 proponujemy absolwentom Szkół Podstawowych naukę w czteroletnim Liceum Ogólnokształcącym w dwóch klasach pierwszych, w podziale na profilowane grupy. Realizacja zajęć w zakresie rozszerzonym rozpocznie się już od klasy pierwszej:
grupa ogolna grupa ogólna o ukierunkowaniu sportowo-turystycznym - to propozycja skierowana do uczniów, którzy nie są jeszcze zdecydowani, jaką wybrać dalszą ścieżkę kształcenia, dla aktywnych, ciekawych świata i ludzi. Proponujemy naukę w zakresie rozszerzonym przedmiotów, które pozwolą bardzo dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego, a później do podjęcia studiów na wymarzonym kierunku
Przedmioty rozszerzone:
• język obcy do wyboru angielski lub niemiecki
• matematyka
• geografia lub biologia
biol chem  grupa biologiczno-chemiczna - z elementami nauk medycznych i ekologicznych rozwija wiedzę i umiejętności w zakresie przedmiotów przyrodniczych i nauk medycznych, przygotuje do podjęcia studiów na uczeniach medycznych, przyrodniczych.
Przedmioty rozszerzone:
• język obcy do wyboru angielski lub niemiecki
• biologia
• chemia

Dokumenty rekrutacyjne:
Wniosek o przyjęcie do LO po PSP: wersja word / wersja pdf
Regulamin rekrutacji: pobierz

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3