^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
Stypendyści Gimnazjum Publicznego i Liceum Ogólnokształcącego za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018


Stypendyści Gimnazjum Publicznego.

Stypendia za rok szkolny 2016/2017 (imię i nazwisko, klasa)
  • Adam Kałuża 1a
  • Karolina Kinur 1b
  • Mateusz Luga 2a
  • Viktoria Wieczorek 2a
  • Anna Fiecek 2b
  • Klaudia Gacka 3a
  • Paulina Gandyra 3a
  • Agnieszka Szlapa 3a
  • Wiktoria Schneider 3a
  • Karolina Kasperek 3b
  • Paulina Junger 3b
  • Zuzanna Pożoga 3c

Rok szkolny 2015/2016
  • Viktoria Wieczorek  1a 5,00
  • Mateusz Lyga 1a 5,00
  • Juli Kocoń 1b 5,00
  • Izabela Mehl 1b 5,00
  • Anna Fiecek 1b 5,00
  • Klaudia Gacka 2a 5,12
  • Wiktoria Koziol 2b 5,35
  • Karolina Kasperek 2b 5,24
  • Michael Skrzypiec 3a 5,33
  • Łukasz Lyga 3a 5,07
  • Mikołaj Tarapacz 3b 5,50
  • Karmen Piekorz 3b 5,36
  • Martyna Kalińska 3b 5,20
  • Oliwia Kowalczyk 3b 5,13

Rok szkolny 2014/2015:
  • Anna Fiecek 1b 5.17
  • Klaudia Gacka 2a 5.06
  • Wiktoria Koziol 2b 5.06
  • Karolina Kasperek 2b 5,00
  • Mikołaj Tarapacz 3b 5,14
  • Karmen Piekorz 3b 5,07
  • Martyna Kalińska 3b 5,00
Rok szkolny 2013/2014:
  • Maria Pozniak - 3b
  • Michalina Pęcherz -3b
  • Julia Czech -3b
  • Oskar Kulig - 3b
  • Magdalena Pluta - 3b
  • Paulina Gryszczyk - 3b
  • Michael Skrzypiec - 2a
  • Mikołaj Tarapacz - 2b
  • Karmen Piekorz - 2b
  • Piotr Poniży - 2b
  • Martyna Kalińska - 2b
  • Michał Szleger - 2b
  • Klaudia Gacka - 1a
  • Karolina Kasperek - 1b
  • Wiktoria Koziol - 1b

Stypendyści Liceum Ogólnokształcącego.


Za rok szkolny 2016/2017:
  • Wanat Maria Ib
  • Szewczyk Wiktoria Ib
  • Walas Teresa IIa
  • Koziara Bartosz IIa
  • Matłosz Krystian IIa
  • Pozniak Maria IIb
  • Pęcherz Michalina IIb
  • Skora Ewa IIb
  • Czech Julia IIb
  • Pluta Magdalena IIb
  • Midura Katarzyna IIc
  • Nanko Natalia IIIa
  • Niesporek Emilia IIIa
  • Wierzgała Sandra IIIa
  • Kosturek Piotr IIIb
  • Gadecka Karolina IIIb

Za rok szkolny 2015/2016:
  • Krystian Matłosz - Ia 4,88
  • Bartosz Koziar - Ia 4,81
  • Julia Czech - Ib 5,29
  • Maria Pozniak - Ib 5,29
  • Michalina Pęcherz - Ib 5,12
  • Dominika Chmielniak - Ib 5,06
  • Ewa Skora - Ib 4,94
  • Oskar Kulig - Ib 4,89
  • Magdalena Pluta - Ib 4,82
  • Katarzyna Midura - Ic 4,88
  • Natalia Kiełbus - IIa 4,88
  • Piotr Kosturek - IIb 5,0
  • Karolina Gadecka - IIb 4,8
  • Karolina Juzak - IIIa 4,9
  • Natalia Jakubik - IIIa 4,81
  • Antonia Sabasch - IIIb 4,9
  • Miłosz Rudawski - IIIb 4,82
Rok szkolny 2014/2015:
  • Michalina Pęcherz kl. Ib – 4,82
  • Maria Pozniak kl. Ib – 4,82
  • Ewa Skora kl. Ib– 4,88
  • Piotr Kosturek kl. IIb- 5,00
Rok szkolny 2013/2014:
  • Natalia Fila
  • Natalia Nanko
  • Joanna Toboła
  • Karolina Gadecka
  • Natalia Kiełbus
  • Piotr Kosturek
  • Aleksandra Czyż
  • Karolina Juzak
  • Wioletta Kurpiella
  • Miłosz Rudawski
  • Sara Bednarek
  • Dominika Troczka
Rok szkolny 2012/2013:
  • Kosturek Michał - Namysłów
  • Julia Pampuch- Dobrzeń Wielki
  • Magdalena Brzęk - Pokój
  • Agnieszka Cholewa – Dobrzeń Wielki
  • Natalia Krauze – Stare Budkowice
  • Anna Streczeń- Namysłów
Rok szkolny 2010/2011:
  • Streczeń Anna 4,86– Namysłów
  • Kołodziej Łukasz 4,81 –Dobrzeń Wielki
  • Polok Sandra 5,07– Dobrzeń Wielki
  • Gajda Tobiasz 4,86 - Chróścice
  • Ornat Maciej 5,19 – Dobrzeń Wielki
  • Rychlik Żaneta 4,8 - Popielów

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow