^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Stypendyści sportowi Gimnazjum Publicznego.

Stypendia za rok szkolny 2016/2017
  • Biliński Robin Ia

Stypendia za rok szkolny 2015/2016
  • 1. Kokot Karolina 1a
  • 2. Malwina Stasiak 1b
  • 3. Emanuel Glied 1b
  • 4. Wiktoria Kokot 1c
  • 5. Anna Kasprzak 1c
  • 6. Paulina oliwa 2a
  • 7. Nalewaja Weronika 2a
  • 8. Agata Waindok 2a
  • 9. Sebastian Skóra 2a
  • 10. Leszek Chaba 2b
  • 11. Patryk Kurtz 2b
  • 12. Martyna Radlak 2b
  • 13. Katarzyna Krawczyk 2c
  • 14. Kinga Warchoł 3a
  • 15. Robin Biliński 3a
  • 16. Sylwia Kurdek 3a
  • 17. Aleksandra Krawczyk 3a
  • 18. Grażyna Sztorc 3a
  • 19. Sara Macukiewicz 3b
  • 20. Julia Macukiewicz 3b
  • 21. Dominika Sergienko 3c
  • 22. Aneta Lisowska 3c
  • 23. Natalia Cieślak 2b
  • 24. Magdalena Grabowska 2b
  • 25. Dominika Gosz 2c
  • 26. Martyna Wąsik 2c
  • 27. Paulina Piekorz 3a
  • 28. Julia Zadroga 3a
  • 29. Bartłomiej Gut 3b
  • 30. Natalia Pampuch 1a

 

Za rok szkolny 2014 / 2015
  • Wiktor Najbar - 3b
  • Sebastian Ciszek - 3b
  • Magdalena Marcinkowska - 3b
  • Ewelina Dajewska - 3b
  • Aleksandra Wąsowska - 3c
  • Mateusz Niewdana - 3c
  • Sandra Sobieszek - 2a
  • Julia Zadroga - 2a
  • Paulina Piekorz - 2a
  • Julia Macukiewicz - 2b
  • Marian Poniży - 2b
  • Bartosz Gut - 2b
  • Sara Macukiewicz - 2b
  • Oliwia Kowalczyk - 2b
  • Aneta Lisowska - 2c
  • Agata Waindok - 1a
  • Paulina Oliwa - 1a
  • Weronika Nalewaja - 1a
  • Leszek Chaba - 1b
  • Dominika Gosz - 1c

Stypendyści sportowi Liceum Ogólnokształcącego.

Za rok szkolny 2015/16
  • Marcel Niemczyk     IIb
  • Filip Cierpisz     Ia
  • Magalena Kozbek     Ib
  • Anna Niemczyk     IIb
  • Aleksandra Czyż     IIIa
  • Wioletta Kurpiella     IIIa
  • Nikola Solarczyk     IIIa
  • Amanda Szczygiecka     IIIb
  • Karolina Zajączkowska     IIIb
  • Ewelina Lewko     IIIb
Za rok szkolny 2014/15
  • Marcel Niemczyk
Za rok szkolny 2013/14
  • Marcel Niemczyk
  • Aleksandra Czyż
  • Arkadiusz Putowski
  • Nikola Solarczyk
  • Amanda Szczygiecka
  • Karolina Zajączkowska
  • Sonia Jurek
  • Andrea Krawczyk
  • Jolanta Polarczyk
  • Karolina Porzezińska
  • Patrycja Solarczyk
Za rok szkolny 2011/12
  • Katarzyna Żółkiewska- Dobrzeń Wielki
  • Agata Chaba- Borki
  • Malwina Stiller- Pokój
  • Jolanta Polarczyk – Dobrzeń Mały
  • Konstanty Kasprzak- Dobrzeń Wielki

 

 

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp