^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Serdecznie zapraszamy rodziców kandydatów do klasy 1 i 7 Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dobrzeniu Wielkim na spotkanie z Dyrekcją szkoły i wychowawcą w dniu 24.06.2021r.

Godz. 17.00 – Rodzice kandydatów do kl. 7

Godz. 18.00 – Rodzice kandydatów do kl. 1

Spotkanie dotyczyć będzie spraw organizacyjnych w nowym roku szkolnym  2021/2022.

Serdecznie zapraszamy i  liczymy na Państwa obecność.

Kuratorium Oświaty w Opolu  informuje o zaplanowanej na dzień 22.06.2021 r. o godz. 17.00 konferencji online Opolskiego Kuratora Oświaty, z udziałem przedstawicieli Podmiotu leczniczego, adresowanej do rodziców uczniów szkół podstawowych (w związku z włączeniem grupy nastolatków w wieku 12+ do programu szczepień) i ponadpodstawowych na temat programu szczepień nastolatków.
W spotkaniu będzie brać udział pediatra.

Link do konferencji >>
rekrutacjaLO 21 22
  
ogilna bio chem  ped psychSzczegóły:

Wniosek o przyjęcie można złożyć  drogą elektroniczną 
na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uczniów zainteresowanych sprzedażą swoich podręczników zapraszam do holu głównego przy sklepiku w dniach :
22.06.br. w godzinach od 8:30-12:30 (Dobrzeń Wlk.)
23.06.br. w godzinach od 9:35-14:55 (Dobrzeń Wlk.)
23.06. br. w godzinach od 8:00–11:00 (Dobrzeń Mały)

gielda podrecznikow w bibliotece czechowice dziedzice czecho

Szanowni Państwo!

Firma Oficyna Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie Gminy Dobrzeń Wielki realizuje „Diagnozę problemów społecznych”. W związku z tym prosimy o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY przez uczniów z Państwa szkoły, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla Gminy służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się jej mieszkańcy oraz organizacji działań profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży. Wypełnianie ankiety odbywa się za pośrednictwem portalu www.webankieta.pl. Strona ta gwarantuje bezpieczeństwo – przetwarzanie danych respondentów jest zgodne ze wszelkimi wymaganiami RODO. Kwestionariusze ankiet wprowadzone na platformę nie zawierają żadnych pytań umożliwiających identyfikację respondentów. Ankiety te są całkowicie anonimowe, nie mamy możliwości identyfikacji, kto wypełnił jaką ankietę. Uczniowie klikają w otrzymany link, odpowiadają na zawarte w kwestionariuszu pytania, a następnie klikają „wyślij”. Po wypełnieniu ankiet przez wszystkich uczniów wyniki zostają zbiorczo pobrane z platformy webankieta.

Ankiety zbieramy do 18.06.2021

LINK DO ANKIETY (UCZNIOWIE):

https://dobrzenwielkiuczn.webankieta.pl/

Link dla mieszkańców (RODZICE + PRACOWNICY SZKOŁY)

https://dobrzenwielkimieszk.webankieta.pl/

 

GUS w Opolu informuje, iż trwa nabór na rachmistrzów spisowych. Zapraszamy do aplikowania każdą osobę lubiącą pracę z ludźmi i chcącą dodatkowo zarobić. Informacje o naborze podane są na stronach urzędów miast i gmin.

nabor rachmistrz

Szanowni Państwo,

Firma Oficyna Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie Gminy Dobrzeń Wielki realizuje diagnozę profilaktyczną „Diagnoza problemów społecznych" wśród dorosłych Mieszkańców Gminy. W związku z tym prosimy Mieszkańców o elektroniczne wypełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która pozwoli na uzyskanie danych niezbędnych do przygotowania tego dokumentu.

Ankietę można wypełnić do dnia 18 czerwca 2021r. z wykorzystaniem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu

LINK DO ANKIETY:

https://dobrzenwielkimieszk.webankieta.pl/

Zachęcamy do udziału w badaniach poprzez wypełnienie ankiety.