W naszej szkole odbył się konkurs matematyczny „Mistrz Matematyki” dla uczniów klas 1–3 SP, w ramach konkursu "Z bankiem na Ty". Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz doskonalenie umiejętności logicznego myślenia.
Uczniowie rozwiązywali zadania dostosowane do swojego wieku i wykazali się dużą wiedzą oraz pomysłowością. Konkurs przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze, a zwycięzcy otrzymali drobne upominki.
Tytuł „Mistrza Matematyki” zdobyli:
* w klasie 1- Anna Drabik i Hanna Kwosek
* w kasie 2- Kacper Slabik i Antoni Strzys
* w klasie 3- Maria Cichocka.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w nauce matematyki!



