48 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie "Orzeł matematyczny".
W klasie 1 z zadaniami zmierzylo się 14 uczniów, a laureatami zostali: Ania Drabik -14 miejsce, Julia Czekanowska - 17, Hania Młynek - 19, Antonina Ledwig i Ignacy Wieczorek - 21 miejsce. Udział wzięli także: Celina Kessler, Antonina Sobota, Hania Kwosek, Jasmin Bzdok, Aleksander Wojtasek, Antoni Hrynczyszyn, Andrzej Wypychacz, Łukasz Paprocki, Krzysztof Kampa.
W klasie 2 - również 14 uczniów, a laureatami zostali: Antoni Strzys - 4 miejsce, Oliwia Walas - 21 miejsce, Wiktor Kuca- 22 miejsce. Ponadto udział wzięli: Michał Miś, Alan Hischer, Maja Prędka, Wojciech Stawiński, Andrzej Hermanowicz, Zuzanna Chojnowska, Mateusz Kita, Kacper Kupczyk, Kacper Slabik, Hubert Pawlak, Weronika Świec.
Z klasy trzeciej w konkursie uczestniczyło pięcioro chętnych: Liwia Gruchalski, Wojciech Mączko, Milena Szczygieł, Anastazja Libawska, Maria Cichocka.
W klasie 4 wyzwanie podjęło 8 uczniów, a laureatami zostali: Michał Stawiński- 4 miejsce, Alicja Wojtasek - 10 miejsce, Adam Cebula- 11 miejsce, Oliwia Strzys- 18 miejsce, Karol Pawlak- 19 miejsce, Ewa Pampuch- 20 miejace, Tymon Kassak - 21 miejsce, Antoni Skorupa - 22 miejsce.
Oliwia Wer z klasy szóstej również została laureatką, zdobywając 14 miejsce. Ponadto udział wzięli: Luiza Gruchalski, Paulina Pampuch, Amelia Waindok, Florian Bialas.
Dominik Kwosek z klasy ósmej zajął 30 miejsce w kraju.
Serdecznie gratulujemy wszystkich uczestnikom majęc nadzieję, że w kolejnych edycjach będziemy mieli jeszcze więcej uczestników.



