27 maja w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas 1-3. Udział w nim wzięło jedenaścioro dzieci.
I miejsce zdobyła Celina Kessler, II - Hanna Młynek, III - Hanna Kwosek.
Ponadto udział wzięli: Antoni Hrynczyszyn, Jasmin Bzdok, Milena Wojtasek, Zuzanna Chojnowska, Antoni Strzys, Zofia Świtała, Natalia Strózik, Marta Kornek.
Zdobywcy 3 pierwszych miejsc przechodzą do etapu miedzyszkolnego, który odędzie się 10 czerwca.



