W dniu 28.05.2026r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych w ramach ,,Programu dla szkół" przeprowadzonych przez panią dietetyk Martynę Godlewską.
Podczas zajęć przedstawiono prezentację o zdrowym jedzeniu oraz wykorzystano rekwizyty do sporządzenia surówki z marchewki i jabłka, uczniowie również degustowali sok jabłkowy.
Dzieci chętnie zadawały pytania i były bardzo aktywne. Warsztaty przebiegły w miłej atmosferze i spotkały się z dużym zainteresowaniem.
Galeria zdjęć na fb:https://www.facebook.com/photo/?fbid=1595539195695063&set=pcb.1595547392360910



