Statystyki

  • Odwiedziło nas: 206533
  • Do końca roku: 225 dni
  • Do wakacji: 32 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2024-05-20

Imieniny: Bazylego, Bernardyna

Kontakt

tel. 774032820

e - mail sekretariat@zsdobrzenwielki.pl

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I-III

Piątek 24 czerwca był dniem, na który od dawna czekali wszyscy uczniowie, gdyż był to ostatni dzień roku szkolnego 2021/2022. Po dziesięciu miesiącach przyszła pora na tak długo wyczekiwane wakacje !!! 

O godz.9.00 odbyła się uroczysta akademia podczas której  Pani Dyrektor Dorota Gajda -  Szczegielniak wraz z wychowawczyniami klas I – III wręczyła wzorowym uczniom  świadectwa, dyplomy  i nagrody książkowe.

Pani Mirosława Grabowska nagrodziła uczniów za wzorowe czytelnictwo, wręczono również podziękowania rodzicom uczniów klasy III za aktywną  działalność na  rzecz klasy i szkoły.

Uczniowie klasy III, którzy zakończyli  pierwszy etap edukacji pożegnali  się ze swoją wychowawczynią Panią Darią Pieczarą (nie obyło się bez wzruszeń i łez).

 Do dzieci i rodziców zwrócił się także ksiądz proboszcz, który życzył wszystkim  udanych i przede wszystkim bezpiecznych  wakacji.

Ostatnim akcentem było pożegnanie Pani Dyrektor, która otrzymała od najmłodszych uczniów naszej szkoły piękną laurkę oraz   Świadectwo Wzorowego Dyrektora.

Po części oficjalnej przyszedł czas na krótkim program artystyczny, który przygotowali uczniowie klasy II.
Do wszystkich uczniów kierujemy życzenia wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, a we wrześniu szczęśliwego powrotu do szkoły.

Autor: Katarzyna Wojnarowska