12 maja na Łowisku i Smażalni Ryb „Ostrówek” w Chróścicach odbyła się IV edycja szkolnych zawodów wędkarskich 


Pomimo niesprzyjającej pogody, 20 uczestników, rywalizujących w dwuosobowych zespołach, walczyło o miano najlepszych wędkarzy.
Wyniki zawodów:
Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkali się przy wspólnym grillu. 

Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród:
Urzędowi Gminy w Dobrzeniu Wielkim oraz
Centrum Wędkarskiemu „U Jarka” Jarofishing.pl – sponsorowi nagrody Big Fish.
Dziękujemy również rodzicom uczniów, panu Jarosławowi Danieliszynowi oraz panu Pawłowi Kellerowi za pomoc przy organizacji zawodów. 
